Jak koupit?

Postup při prodeji bytu City Park Home a způsob financování

  • Rezervační poplatek 100 000,- Kč + DPH splatný do 5ti dnů od podpisu rezervační smlouvy (tato částka je součástí kupní ceny)
  • Druhá část kupní ceny ve výši 10% + DPH je splatná do 10ti pracovních dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • Zbylá část kupní ceny ve výši 90% + DPH (bez rezervačního poplatku) je splatná do 10ti pracovních dnů od výzvy investora. Investor vyzve k jeho úhradě na základě vydání kolaudačního souhlasu a podání návrhu na vklad prohlášení vlastníka.

Nabízíme zprostředkování komplexního finančního servisu a výhodné hypotéky přímo určené k projektu City Park Home

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat ne e-mailu: info@cphome.cz nebo telefonu +420 607 320 054 nebo +420 736 673 196

Postup při rezervaci a uzavírání smluv

Ústní rezervace

Ústní rezervace je prvním krokem při vyběru jednotky. Tato ústní rezervace umožňuje klientovi zvážit, která jednotka by pro něj byla nejvhodnější. Ústní rezervace je možná na 3 pracovní dny a je možno si ústně zarezervovat až 3 jednotky najednou.

Rezervační smlouva

Rezervační smlouva zajišťuje kupujícímu jistotu rezervace vybraného bytu. Rezervační poplatek v tomto případě činí 100.000,- Kč + DPH a je v případě uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě plně započten do kupní ceny. V rezervační smlouvě je již uvedena konkretní jednotka a přílohou smlouvy je i standard bytových jednotek, pravidla platebního kalendáře a také vzor znění Smlouvy o budoucí kupní smlouvě. 

Podpisem rezervační smlouvy a uhrazením rezervačního poplatku se rezarvace stává závaznou.

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Před uplnyutím rezervační doby dle uzavřené Rezervační smlouvy je zaslána kupujícímu výzva k uzavření Smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Tato smlouva řeší kromě jiného i vlastní financování předmětu koupě a její nedílnou součástí je i podrobný platební kalendář. Po uzavření této Smlouvy o budoucí smlouvě kupní následuje druhá část kupní ceny a to doplatek do výše 10% + DPH z kupní ceny. V této části kupní ceny je také zahrnut již složený rezervační poplatek ve výši 100.000,- Kč + DPH. Po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní je již kupujícímu umožněno uplatnit tzv. klientské změny, které umožňují zvýšit standard a komfort bydlení oproti původnímu návrhu. 

Kupní smlouva a kupní cena

Po vydání kolaudačního souhlasu budovy a podání návrhu na vklad prohlášení vlastníka k bytovému domu dojde k podpisu Kupní smlouvy a doplacení zbývající části kupní ceny ve výši 90% + DPH kupní ceny. Jakmile je dům zkolaudován a připraven na předávání jednotek, obdrží kupující výzvu k podpisu Kupní smlouvy a k doplacení zbylé části kupní ceny. Pokuď kupující k doplatku kupní ceny používá financování hypotečním úvěrem, předkládá kupující znění úvěrové smlouvy a zástavních smluv a dochází k zapracování dat z těchto smluv do vlastní Kupní smlouvy. Před podpisem kupní smlouvy je s kupujícím provedena prohlidka nemovitostí, o které je vyhotoven protokol.

V případě platby kupní ceny bez hypotečního úvěru následuje rovnou podpis Kupní smlouvy, vklad Kupní smlouvy do katastru nemovitosti a předání nemovitostí kupujícímu.

V případě platby za pomoci hypotečního úvěru následuje úhrada vlastních zdrojů kupujícího, podpis Kupní smlouvy, Zástavní smlouvy a následný vklad smluv do katastru nemovitostí. Jakmile je hypoteční úvěr vyčerpán dochází k předání nemovitostí kupujícímu.

Zbývající část kupní ceny ve výši 90% můžete uhradit z vlastních zdrojů, či využít nabídek hypotéčních bank. V případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme se zprostředkováním finančního servisu a výhodné hypotéky.

Klientské změny

V rámci nastavených pravidel a dohodnuté spolupráce s partnery projektu je možné řešit případné klientské změny tak, aby bytová jednotka vyhovovala Vašim požadavkům a představám a to okamžitě po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace